Föremål som liknar fruktskål Silver
9586 Fruktskål
Såld: 450 kr
Såldes den 23 oktober 2017
6547 Fruktskål
nysilver, CG Hallberg, glasskål, diameter: 22
Såld: 300 kr
Såldes den 15 maj 2017
9494 Fruktskål
på fot, nysilver / glas, Jugend
Såld: 450 kr
Såldes den 27 april 2015
8090 Fruktskål på fot
Sent 1800-tal, Glas och nysilver, höjd: 45 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 9 mars 2015
3367 Fruktskål
Silver, Importstämplar, höjd: 13 cm, diameter: 23 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 12 januari 2015
9017 Fruktskål
Såld: 2.200 kr
Såldes den 8 september 2014
4017 Fruktskål
Silver, WA Bolin, 1936, diameter: 25, vikt: 1060g ca
Såld: 5.400 kr
Såldes den 14 april 2014
5359 Fruktskål
på fot, nysilver, höjd: 29
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 mars 2014
3016 Fruktskål
Såld: 1.600 kr
Såldes den 30 september 2013